Menu Zavřeno

V sobotu nám odstartuje nový soutěžní ročník 2021/2022. Stejně jako v předcházejících letech bude i letos naše mužstvo součástí 1.A třídy Olomouckého kraje, skupiny “A”. V prvním mistrovském utkání přivítáme na domácí půdě tým Paseky.

Sobota 7. 8. 17:00 SK Bělkovice-Lašťany vs. SK Paseka

Při příležitosti prvního oficiálního utkání po dlouhé době bude fotbalový program doplněn o další dvě utkání, které budou zápasu “A” mužstva předcházet.

Ve 12:00 bude mít výkop přátelské utkání našeho dorostu, který poměří své síly s výběrem 1.HFK Olomouc “U15”. Na toto utkání posléze naváže exhibiční zápas starých gard SK Bělkovice-Lašťany a tradičního rivala TJ Sokol Bohuňovice. Již nyní se naplánované utkání těší velkému zájmu jak ze strany hráčů, tak i fanoušků. Už je to totiž nějaká doba, kdy naposledy se podobné utkání v našem areálu odehrálo. Můžeme se tak těšit na to, že dresy obou táborů obléknou po několika letech “legendy” místní kopané, jenž toho má plno společného.

Fanoušci a příznivci fotbalu se mohou těšit na otevřenou hospodu i dolní výčep (Radegast 10/12), dobroty z udírny, a nově i vepřová žebírka. 🙂 Samozřejmě doplněné o stálou nabídku na hřišti.

Předpověď počasí na sobotu zatím hlásí slunečno a 30 stupňů, s minimálním rizikem srážek.

Doražte v sobotu na hřiště zkouknout legendy, potkat známé u piva a klobásy, a v neposlední řadě podpořit Áčko na cestě k úspěšnému vstupu do sezóny.

Těšíme se na Vás!