Menu Zavřeno

Komentář: Mistrák za dveřmi! SKBL po zimní přestávce

Příznivci amatérské kopané a zejména pak samotní hráči mohou slavit! Po dvouleté odmlce letos započne i jarní část soutěží a to napříč všemi výkonnostními kategoriemi – od krajů po okresy. A ani 1.A třída, sk. A, jejímž dlouholetým účastníkem naše mužstvo je, nebude výjimkou. První soutěžní zápas v rámci naší skupiny se odehrál již minulý týden, kdy Řetězárna Česká Ves zvítězila na domácím hřišti proti Bohdíkovu 3:1.

Muži SK Bělkovice-Lašťany

Výsledky přípravných zápasů zimní přípravy:

SKBL vs. SK Slavonín 3:1 (1:0)

1.HFK Olomouc “B” vs. SKBL 4:1 (0:1)

SK Slatinice vs. SKBL 3:1 (1:1)

SKBL vs. FK Velká Bystřice 2:4 (1:2)

Celkové skóre: 7:12

Střelci přípravy: Mira Sklenář 2x, Jirka Jurečka, David Hložánka, Tom Sklenář, Luboš Vlasák, Milan Vaněk

Kádr SKBL na jarní část soutěže:

Brankáři: Filip Pospíšil

Obránci: Tomáš Sklenář, Jaroslav Horčičák, David Hložánka, Jan Frýba, Adam Sklenář, Josef Tvarbožek, Radim Vavřiník

Záložníci: Marek Vinkler, Miroslav Sklenář, Dan Orlet, Tomáš Vinkler, Filip Valouch, Vojtěch Paták, Jan Huryta

Útočníci: Michal Sklenář, Jiří Jurečka, Luboš Vlasák

Dlouhodobě zranění: Martin Krecl

Hostování: Miroslav Pudl, Alexandr Zdařil (oba Sportklub Štarnov)

Kádr tedy neprošel žádnými výraznými změnami. Na jaře se počítá s větším zapojením dorostenců před jejich definitivním přechodem do “A” mužstva – Paták, Vavřiník, Huryta.

Realizační tým SKBL:

Hlavní trenér: Lubomír Orlet

Vedoucí družstva: Josef Hanuš

První zápas jara – derby s Chválkovicemi!

Poslední březnovou sobotu 26.3. se dostaneme do hry na půdě tradičního soupeře Chválkovic. Nejenže to je první zápas po zimní přestávce, ale co víc, v posledních letech si získal označení “derby” zápasu. V naší soutěži momentálně pro oba týmy co do polohy nejbližší soupeř, čili hned ze startu jara nás čeká pikantní souboj. Při podzimním domácím klání hraném necelých pět měsíců dozadu jsme tehdy rozjetým Chválkovicím uštědřili prohru 1:2.

Čeká nás krásný rozjezd jarní sezóny – předpověď na víkend slibuje teplé jarní počasí, areál ve Chválkovicích patří k těm nejhezčím, a o kvalitní občerstvení a pivečko nebude nouze. Věřme, že se zápas odehrajem před slušnou diváckou kulisou a v dobré atmosféře 🙂

Tak v sobotu dojeďte podpořit náš tým do Chválkovic, bude to potřeba! Těšíme se na Vás v celé jarní části sezóny.

#SKBL