Menu Zavřeno

SK Bělkovice-Lašťany vs. FK Spartak Lipník nad Bečvou 0:1 (0:1)

Trenér Fencl: Vyrovnané utkání. Hráčům děkuji za bojovnost

Hodnocení zápasu pohledem hlavního trenéra Radovana Fencla:

“Viděli jsme vyrovnané utkání, když první gólovou situaci jsme si vytvořili my, kdy v 30. minutě po samostatném nájezdu z pravé strany vychytal Marka Vinklera hostující gólman a pro naši smůlu ani následná střela Mirka Sklenáře nezapadla do opuštěné brány hostí. A přišel trest. Po fatální chybě v naší rozehrávce získali hosté jednoduše míč ,který rozehráli do kraje a po centru do naší otevřené obrany hlavou nekompromisně trestali 0:1.

Do druhé půle jsem poslal tři čerstvé hráče s cílem co nejdříve výsledek otočit. A to se nám i dařilo. Vytvořili jsme si velký tlak a několik slibných šancí, ale když v 60 minutě Mira Sklenář po krásné střele orazítkoval pouze spojnici, vyrovnání jsme se již nedočkali. Naopak hosté po dvou brejcích mohli své vedení navýšit, ale náš gólman Filip Pospíšil vytáhl skvělé zákroky a oba nájezdy ustál. Chtěl bych poděkovat svým hráčům za bojovnost.”

———————————————————————————————————-

SK Bělkovice-Lašťany

Pospíšil – Sklenář Mich. (46. Vavřiník) Sklenář T. Hložánka Horčičák (46. Havlík) – Vinkler M. Sklenář Mir. Matoušek (80. Mašek) Gaťařík – Paták (35. Frýba) Vinkler T.

FK Spartak Lipník nad Bečvou

Pěcha (30.Marek) – Mach Hurta Kubica Kubeša – Filipec Lyko (90. Enekel) Hotěk Klevar – Machala Kovařík

Branky: 35´ Hotěk

Rozhodčí: Vybíral Honza – Slota Marek, Chuda Tomáš

Počet diváků: 100