Menu Zavřeno

SK Bělkovice-Lašťany vs. FK Nové Sady “B” 4:0 (2:0)

Trenér Fencl: Hlavní potvrdit výhru z minulého týdne jsme splnili. Hrálo se pohledné utkání

Hodnocení zápasu pohledem hlavního trenéra Radovana Fencla:

“Ukazuje se, jak je důležité v letním období odehrát aspoň tři přátelská utkání. Bohužel jsme je neodehráli a tak první tři zápasy v soutěži jsem kluky teprve herně poznával a ideální složení týmu spíše hledal. Nyní si to vše celkem dobře sedlo a vím, co můžu od svých svěřenců očekávat. Velmi dobře se jeví všechny tři posily, které jsem do týmu přivedl.

Honza Matoušek a Lukáš Fiferna ukazují svou zkušenost a kvalitu ve středové řadě a poslední dva zápasy odehráli velmi dobře. Velkou posilou je útočník Vova Onyshchenko, kterého jsem sledoval již delší dobu a moc jsem si přál ho mít v týmu, kde budu trénovat.

Proti mladíkům z Nových Sadů jsme měli jasný cíl, a to potvrdit naši výhru z minulého kola. Hrálo se pohledné utkání, které se muselo divákům líbit.

My dali čtyři krásné góly. První gól padl po našem autu, kdy Honza Matoušek hlavou prodloužil před bránu a Mira Sklenář vystřihl krásné nůžky a zavěsil. Za několik minut už úřadoval Vova Onyshchenko a nekompromisní bombou z otočky nedal brankáři žádnou šanci. Třetí gól dal Mara Vinkler, jak jinak než po krásném samostatném úniku. Čtvrtý gól přidal Vova Onyshchenko, kdy dostal míč do brány po samostatném úniku Maru Vinklera. Velmi dobře zachytal Filip Pospíšil a velmi spokojen jsem byl s hrou našich čtyř obránců. David Hložánka předvedl nadstandardní výkon, a i střídající hráči předvedli kvalitu. Své první zkušenosti v mužském fotbale začal sbírat ještě ne patnáctiletý odchovanec Bělkovické kopané Tomáš Kráčmar. A tak bereme zaslouženě tři body. Jsem spokojen.”

———————————————————————————————————-

SK Bělkovice-Lašťany

Pospíšil – Vavřiník Sklenář T. Hložánka (66. Sklenář Mich.) Havlík – Vinkler M. Matoušek Sklenář Mir. Fiferna (69. Paták) Gaťařík (86. Kráčmar) – Onyshchenko

FK Nové Sady “B”

Marek – Kubiš (46. Zlámal) Raška (64. Navrátil) Smrček J. Špička – Smrček M. Pírek Andreev Pytlíček – Šuba (76. Fojtík) Zdeněk (46. Reiter, 72.Bittner)

Branky: 38’ 84’ V. Onyshchenko, 35’ M. Sklenář, 81’ M. Vinkler

Rozhodčí: Konečný Miroslav – Petr Zdenek, Koníček Filip

Počet diváků: 175