Menu Zavřeno

SK Bělkovice-Lašťany vs. FC Beňov 2:1 (1:0)

Trenér Fencl: Od gólu na 1:0 jsme byli lepším týmem my

Hodnocení zápasu pohledem hlavního trenéra Radovana Fencla:

“Po loňské nedobré sezóně se nám podařilo doplnit kádr a v letní přípravě kvalitně potrénovat a naladit kluky na novou sezónu, ve které bychom chtěli předvádět výkony, za které budeme brát body a zároveň bavit naše fanoušky. Dnes nás na začátek soutěžního ročníku čekal kvalitní tým FC Beňov a v žádném případě jsme nechtěli opakovat přestřelku z posledního vzájemného utkání.

Zápas jsme nezačali dobře. Byli jsme nervózní a pustili jsme Beňov do dvou možná tří šancí, které naštěstí soupeř nevyužil. Poté jakoby z kluků spadla nervozita a začali jsme se do šancí dostávat i my. Ve 42. minutě jsme se dočkali první branky a to když Mara Vinkler otevřel skóre po samostatném nájezdu na gólmana hostí. Dle mého jsme od této chvíle byli lepším týmem my. V 53. minutě přidal Vojta Paták druhý gól. Bohužel místo toho, abychom šli po naší další vyložené šanci Gaťaříka do tříbrankového vedení, soupeř nás v 82. minutě přetlačil v našem vápně a snížil na 2:1. Závěr utkání jsme si dokázali pohlídat a podle mého názoru bereme zaslouženě tři body.”

———————————————————————————————————-

SK Bělkovice-Lašťany
Pospíšil – Vavřiník (73. Fiferna) Sklenář T. Hložánka Horčičák – Vinkler M. Sklenář M. Matoušek Gaťařík (81. Havlík) – Vinkler T. (84. Frýba) – Paták

FC Beňov
Judas – Vávra Gregovský Hrabal Caletka – Gréč J. Janský Machač Gréč M. (87. Botor) – Navrátil Macháček (67. Vojtěchovský)

Branky: 42. M. Vinkler , 53. V. Paták – 82. P. Pospíšil

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk – Kašík Tomáš, Novák Jaromír

Počet diváků: 100