Menu Zavřeno

Hattrick Toma Vinklera a další čisté konto položily základy domácí výhry nad Chomoutovem

V dnešním utkání jsme se museli obejít bez Maru Vinklera a zraněných Miru Sklenáře a Jirku Jurečku. Na střídačce tak byl naplno připraven pouze Filip Valouch, který už v 41. minutě naskočil do zápasu kvůli zranění Mišu Sklenáře.

První poločas jsme byli aktivnějším týmem, kdy jsme měli více ze hry a šancí ke vstřelení gólu jsme měli jistě víc než Chomoutov. Hložánkovu střelu brankář vyrazil a Tom Sklenář i Luba Vlasák mířili těsně vedle. Chomoutov byl dost zatažený a věnoval se hlavně poctivé defenzívě. Ale k ohrožení branky se dostali hosté i tak, všechny pokusy ale pokryl jistý Filda Pospíšil.

Druhý poločas už byl jasně v naší režii. Ke třem bodům nás nastartoval gól Davida Hložánky, který v malém vápně z velkého úhlu prostřelil gólmana hostů. Od té doby už Chomoutov takřka nehrozil, a nám se naopak povedlo jejich pasivitu potrestat.14 minut stačilo Tomovi Vinklerovi na jeho první hattrick v mužské kategorii! První branku vstřelil Tom po krásném sólu z poloviny hřiště a tvrdé střele pod břevno. Druhý zářez byl netradičně po rohu nohou. Hattrick Tom zkompletizoval v 78. minutě, kdy jako první doběhl balón za obranu a s jistotou umístil k tyči. V závěru ještě Filda Pospíšil korunoval náš dobrý výkon povedeným zákrokem nohou a vychytal už šesté čisté konto v sezóně.

Výhra znamená zisk 32 bodů a posun na prozatimní 5. místo v tabulce 1.A třídy.

Hattrick Hero Tom Vinkler