Menu Zavřeno

Muži – Soupiska před startem jara

1.A třída, sk. B – Soupiska SKBL pro jarní část ročníku 22/23

Kádr našeho mužstva doznal během zimní přestávky několika změn. Ačkoliv se počet příchodů a odchodů prakticky maže, tak vstupujeme do jarní části oslabeni a s menším počtem hráčů, než tomu bylo na začátku ročníku.

Odchody/absence:

Pro jaro se totiž budeme muset obejít až bez pěti hráčů, kteří byli v uplynulých sezonách součástí kádru A mužstva. Z pracovních či studijních důvodů se z kádru odpojili Martin Krecl, Adam Sklenář, a Tomáš Vinkler, kteří budou k dispozici pouze na limitovaný počet utkání.

O přestup již dříve požádal Pepa Tvarbožek, který se věnuje trenérské funkci v FK Šternberk, kam také přestoupil. V uplynulém týdnu požádal o přestup Milan Vaněk, kterému jsme schválili půlroční hostování v Pňovicích – aktuálnímu lídrovi Okresního přeboru.

Příchody:

Luis Emiro Torres Jimenez – o přestupu (registraci) mladého venezuelského hráče jsme vás již informovali v samostatném příspěvku. Luis se uvedl v přípravě ve velmi dobrém světle, když ve 4 odehraných utkáních zapsal bilanci 3g a 1a.

Ivan Havlík – druhou posilou našeho týmu v zimní přestupovém období se stal třiatřicetiletý Ivan Havlík, který přišel na přestup z Jívové. Dříve působil několik sezón v FK Šternberk. Jedná se o důrazného a zkušeného obránce, který pomůže vyplnit oba kraje naší obrany. V přípravných utkáních nastupoval pravidelně.

Soupiska SKBL pro jarní část:

Brankáři – Filip Pospíšil, Alexandr Zdařil (hostování SK Štarnov)

Obránci – Radim Vavřiník, Ivan Havlík, Tomáš Sklenář, David Hložánka, Jaroslav Horčičák, Luboš Vlasák, Adam Sklenář

Záložníci – Marek Vinkler, Miroslav Sklenář, Daniel Orlet, Jan Frýba, Luis Emiro Torres Jimenez, Jakub Strýček, Jan Huryta, Martin Krecl, Miroslav Pudl (hostování SK Štarnov)

Útočníci – Michal Sklenář, Vojtěch Paták, Tomáš Vinkler

Příchody: Ivan Havlík, Luis Emiro Torres Jimenez, Vratislav Běhal

Odchody: Josef Tvarbožek (FK Šternberk), Milan Vaněk (Pňovice)