Menu Zavřeno

Hrozivý úvod zápasu nás nesložil – nakonec jsme Loštice udolali po penaltách 4:3

Komentář trenéra Orleta: Špatný úvod zápasu nás připravil o lepší výsledek

“2.min – Nepříliš povedený odkop z našeho malého vápna se dostal před naší šestnáctku, kde zcela volný hráč soupeře pěknou střelou (od tyče do brány) skóroval 0:1.

6.min – Dlouhý míč za obranu , kde měla přijít rychlá reakce k vyběhnutí našeho brankáře , se bohužel nekonal. Přišlo za to potrestání , kde hráč soupeře už neměl problém míč umístit do naší sítě 0:2.

Děsivý úvod.

16.min – Po krásné finální kolmé přihrávce od Tomáše Sklenáře na Toma Vinklera přišla konečně naše chvíle, kdy si Tomík poradil s obranou soupeře a svojí rychlou, přímočarou, individuální akcí zavěsil ránou pod břevno – 1:2.

41.min – Z naší pravé strany před soupeřovou šestnáctkou se dostal k míči David Hložánka, který si míč navedl více do středu hřiště a pěknou střelou svojí slabší nohou na hranici velkého vápna vyrovnal stav utkání.

42. min – Vzápětí ale přišla pro nás další rána. Po centru z pravé strany na hranici našeho malého vápna, zcela volný hráč soupeře dorážel míč do naší sítě 2:3.

Bohužel druhý poločas a to až do 85. minuty byl na šance obou celků nulový. Hra postrádala větší nasazení a kvalitu na míči, spíše se hrálo v poklidném tempu připomínající přátelský zápas. První šance druhého poločasu byla ta naše penaltová, kdy se z pokutového kopu nemýlil Tomáš Sklenář 3:3. Na závěr zápasu ještě soupeř hrozil ze standartních situací, ale naštěstí pro nás už branka nepadla. Penalty jsme nakonec zvládli lépe my, takže 2 body zůstávají doma.”

I nadále tak držíme dobrou domácí formu a bodujeme v pátém zápase po sobě. Zisk 37 bodů znamená i nadále páté místo v průběžné tabulce 1.A třídy. Příští týden nás čekají Troubelice venku.