Menu Zavřeno

Ofenzivní představení skončilo v základní hrací době remízou. Na penalty zvítězily Troubelice

Turbulentní vstup do sobotního zápasu a tři góly v první desetiminutovce určil ráz prvního poločasu, který se musel všem přihlížejícím líbit. Druhá půle už i díky velkému vedru tolik strhující nebyla a zápas tak nakonec po devadesáti minutách skončil nerozhodně 2:2. V penaltovém rozstřelu byli přesnější domácí a slaví zisk dvou bodů.

Sokol Troubelice vs. SK Bělkovice-Lašťany 3:2 po pen. (4:3)

Branky SKBL:

4’ Tom Vinkler, 6’ Mara Vinkler

Sestava SKBL:

Pospíšil – Frýba Horčičák Sklenář T. (74. Paták) Sklenář A. (40. Jurečka) – Hložánka – Vinkler M. Orlet Vinkler T. Sklenář Mira – Sklenář Miša (74. Vavřiník)

Komentář k zápasu:

“Výborný vstup do zápasu. Stejnou mincí jako minulý týden nám Loštice, tak teď se nám podobný kousek podařil nám a z prvních dvou střel na bránu jsme šli do vedení dva nula. Obě branky měly stejný rukopis a to rychlý balón za obranu a přesné zakončení z kopaček Vinklerovic dua, jmenovitě Toma a Marka. Domácí rychle snížili zásluhou Janíčka. Tento moment dostal Troubelice zpátky do koně a do poločasu měli více šancí ke skórování určitě oni. Ani my jsme ale nebyli bez šancí a několik brejkových situací se nám jen těšně nepodařilo dotáhnout do gólové radosti. První půle mohla odhadem skončit klidně 6:4.

Po změně stran to trvalo pouze čtyři minuty a bylo vyrovnáno, když přímý kop zakroutil domácí hráč takovým způsobem, že zkrátka zapadl až k tyči. Poté se hra uklidnila a na tempo zápasu mělo vliv i velké horko. Oba týmy měly další šance na to strhnout zápas na svoji stranu. Tu největší měli domácí, kteří patnáct minut před koncem kopali penaltu, ale nabídnutou příležitost domácí hráč nevyužil a Filda nás udržel ve hře skvělým zákrokem. Závěr už žádnou další tutovku nenabídl, takže po 90. minutách to bylo nerozhodně.

Penaltová loterie (v mém případě tragédie) vyzněla lépe pro Troubelice, jejich hráči se mýlili pouze jednou, my dvakrát, a tak bonusový bod zůstal v Troubelicích.”

Tabulka je našlapaná, dnešní výsledky znamenají, že dvě kola před koncem máme šanci obsadit nejlépe páté místo, které nyní hájíme s náskokem dvou bodů právě na Troubelice. Dáme do toho vše, abychom v následujících dvou utkáních, které obě odehrajeme doma, uspěli. (Maletín, Olešnice).